now your nightmare comes to life.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

now your nightmare comes to life.

Avenged Sevenfold.
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Стената на славата.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Filthy gorgeous
lipstick lullaby
Filthy gorgeous


Posts : 1784
Join date : 08.06.2009
Age : 29
Location : on the murder scene.

Стената на славата. Empty
ПисанеЗаглавие: Стената на славата.   Стената на славата. I_icon_minitimeНед Юни 27, 2010 3:28 am

Днес явно съм по важните теми, но поне тази няма да е толкова неприятна.
Първата звездичка в стената на славата ни отива при колежката:
Gunslinger^ ^
Диди <3.Момичето хвърлило адски много труд в разпространяването и оспамването(<33) на форума.
Нищо нямаше да бъде същото без нея, най-малкото щях да си пиша самичка у форумчето ;D..
Почти всички забавни, спамърски теми тук(както и повечето мнения в тях) са родени точно от нейната рошава главицица.Наистина не знам какво щях да правя без теб <3
Втората получават Лекси(Morella dell'Odio) и Ру (paper ghost)Първите ни модераторки.Допринесли страшно много за форума ни и за неговото развитие.
За съжаление, все по-рядко пишещи в него.Не може да не им се признае цялото старание за поддържането и активността на форума. За всичките теми и мнения.
Третата звездичка отива при Кат (zacky_vagina).Много мислих дали да я включа при горните модераторки, но реших, че заслужаваш отделно...
Иии така...както повечето от старите потребители знаят, с Кат в началото (и средата и даже малко в края) не се харесвахме особено. Дали беше защото и двете харесвахме Заки,
дали защото и двете обичахме да спориме, не знам, но е факт, че не се обичахме особено много :D.
Въпреки това тя не спря да пише и да отстоява винаги мнението си! Точно и затова в момента е част от екипа на форума ни.Хубаво беше когато през зимата влизах да виждам, че не съм единствената която се сеща за форумчето ни.
Последната звздичка е една обща звездичка за всички които вече не са активни но са важна част от форума:
Наско, Снежи, Рони, Джики, Валя, Dee Ramone. и iZack...и още.. хора без които изобщо нямаше да има форум, хора без които нямаше да е толкова забано и приятно,
хора повечето от които бегло познавам по това време миналата година пълнеха душата ми.

Искам наистина да благодаря на всички, за всички усилия, за всички изгубени часове по този форум, за всички забавни теми, за всички спорове и караници.
<3
Върнете се в началото Go down
https://unholyxconfessions.bulgarianforum.net
Gunslinger^^
Wild eyed joker
Gunslinger^^


Posts : 3684
Join date : 08.06.2009
Age : 28

Стената на славата. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стената на славата.   Стената на славата. I_icon_minitimeНед Юни 27, 2010 3:31 am

Ааа мерси за яките думи за мен <33
Ами моето мнение за всичко се припокрива с това на Дени,но мисля,че на първо място трябва да е именно човека създал форумчето,а.к.а. Дени ;р
Значии..това е момичето дало най-много на форума,единствения човек,пуснал повече теми от мен,които не са спам е тя,благодаря и адски много,че и дойде на ума идеята за този форум,в който аз лично,а и някои от вас,сме изгубили доста време,за мен лично форума е част от мен и всичко това благодаарение на Дени... <33
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/broken_kid
zacky_vagina
has a [Chelsea Smile]
zacky_vagina


Posts : 2115
Join date : 15.06.2009
Age : 28
Location : zv's pants

Стената на славата. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стената на славата.   Стената на славата. I_icon_minitimeНед Юни 27, 2010 3:45 am

awwww, това е много мило.
оф, това нямаше нужда да го споделяш, сега всички ще ме намразят дени
: (((((
е, както каза не се харесвахме, в минало време lol.
иначе благодаря много за отделеното време да ме споменеш, мен и мое величество. аха. и да не ставаме много дребнави, не мога да не те харесвам, защото харесваш Заки хаха. няма такова нещо. ;*** : D

a, и между другото ще кажа за форума на двама трима потребители, стискайте палци да ги убедя да се регнат и да са редовни.: D
Върнете се в началото Go down
http://whatever.com/why-should-i-tell-u
Sponsored content





Стената на славата. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стената на славата.   Стената на славата. I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стената на славата.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
now your nightmare comes to life. :: Before the story begins :: Всичко за форума-
Идете на: