now your nightmare comes to life.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

now your nightmare comes to life.

Avenged Sevenfold.
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Holly crap,dude there's madman in my pants.

Go down 
+2
Gunslinger^^
Poltergeist
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Poltergeist
Waking The Fallen
Poltergeist


Posts : 328
Join date : 20.06.2009
Age : 28

Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holly crap,dude there's madman in my pants.   Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 24, 2009 11:25 pm

Ооооо,този дълбоко пазен и ценен за мен спомен с Ф...ъ крака на Фил.
Той ми беше близък приятел : D
Върнете се в началото Go down
Guest
Гост




Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holly crap,dude there's madman in my pants.   Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 24, 2009 11:29 pm

a що си облечена като клоуна от МакДоналдс bo bo
Върнете се в началото Go down
Poltergeist
Waking The Fallen
Poltergeist


Posts : 328
Join date : 20.06.2009
Age : 28

Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holly crap,dude there's madman in my pants.   Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 I_icon_minitimeСря Юни 24, 2009 11:38 pm

Първоначално Пени ми даде като неговия костюм,но след като ни разкриха се наложи да живеем дълго време в каналите,гладни,немили-недраги.Един ден на Пени му хрумна идеята да създадем ресторант за хранене и да ядем клиентите,именно това заведение нарекохме МакДоналдс.После стана хипер известно и тръгнаха вериги по цял свят.Фил ни беше редовен клиент и аз много го заобичах,но накрая не устоях на изкушението : /
Върнете се в началото Go down
D(emo)n_Hunter
Demon_Hunter
D(emo)n_Hunter


Posts : 687
Join date : 12.06.2009
Age : 32
Location : Плевен/Варна

Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holly crap,dude there's madman in my pants.   Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Юни 25, 2009 2:42 am

[20:41:13] poltergeist: same here
ти си ми показно за приятел дори и да не искам да те сравнявам с другите тебе те обичам осбено много повече от другите
[20:43:27] Ronnie Hale: а аз съм ревльо и няма как това да не ме просълзи и да съм горд че съм обичан от толкова прекрасно същество, каквто си ти, защото ти си уникално, казвам го защото те сравнявам не с някой а с себе си и като се сетя каква бях аз на твоята възраст,...ти си това което аз никога не съм била като държание, като разбирания и въпреки възрастта ти без проблем бих казала че изпитвам възхищение към особата ти
[20:45:39] poltergeist: това че си искренна и винаги казваш всичко в очите на човека това е едно от нещата които обожавам в теб
и ъ не съм човек достоен за възхищение,виж сега Джикера и Рониуайз сме си за преклон,за секта,за обществена обич,но ние сме великодушни и не го изискваме от хората
[20:45:40] poltergeist: : D
[20:47:17] Ronnie Hale: ами казвам в смисъл някой път може и да съм груба, но се налага...а и нека хората ни се възхишават, моето възхищение към теб е по-различно и по-силно ..може и да е въпрос на вкус и на разбирания защото един човек за един може да не значи нищо, но за друг да е перфектен, да е идеален точно за мен ти си такъв човек
[20:48:31] poltergeist: <33333333 леле толкова те обичам беее защо не си се родила във Варна или пък аз Плевен,само да станеш/станем на 18 и ще си ходим навсякъде с моя кемпър който татко е обещал
[20:50:07] Ronnie Hale: сега като се видим едва ли някога ще сме били по щастливи в смисъл защото постоянно искаме да се виждаме и в един момент когато ни се налага да чакаме и просто ще е още по хубаво когато стане това което искаме и ще е толкова толкова нямам думи просто ще съм щастлива, мерси че ме правиш щастлив
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/Frerard__Girl
Guest
Гост




Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holly crap,dude there's madman in my pants.   Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Юни 27, 2009 10:12 pm

Мислила ли си някога по върпоса какво яде човекоядец вегитарянец

Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 732359 Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 732359
Върнете се в началото Go down
Crimson
Forgotten Faces
Crimson


Posts : 6
Join date : 17.07.2009
Age : 31

Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holly crap,dude there's madman in my pants.   Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 I_icon_minitimeПет Юли 17, 2009 2:44 pm

Сега ще ти задам един епичен въпрос:
лошо ли е да съм влюбена в прекрасно същество като теб, при положение, че си ми дете? ^^ 88
Върнете се в началото Go down
Poltergeist
Waking The Fallen
Poltergeist


Posts : 328
Join date : 20.06.2009
Age : 28

Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holly crap,dude there's madman in my pants.   Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 I_icon_minitimeНед Авг 02, 2009 3:02 am

Crimson написа:
Сега ще ти задам един епичен въпрос:
лошо ли е да съм влюбена в прекрасно същество като теб, при положение, че си ми дете? ^^ 88
SICK.
Ама нормално си е.
Аз съм си само за влюбване в мен ;DDD


Guest написа:
Мислила ли си някога по върпоса какво яде човекоядец вегитарянец

Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 732359 Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 732359
Няма такова животно ;D
Върнете се в началото Go down
Gunslinger^^
Wild eyed joker
Gunslinger^^


Posts : 3684
Join date : 08.06.2009
Age : 28

Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holly crap,dude there's madman in my pants.   Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 I_icon_minitimeЧет Авг 13, 2009 9:04 am

моооля те кажи си цялото име,моля,моля,моляяя *гледа миличко* it wasnt me
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/broken_kid
Poltergeist
Waking The Fallen
Poltergeist


Posts : 328
Join date : 20.06.2009
Age : 28

Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holly crap,dude there's madman in my pants.   Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 14, 2009 3:50 am

Наричана още.





....xD
Върнете се в началото Go down
Gunslinger^^
Wild eyed joker
Gunslinger^^


Posts : 3684
Join date : 08.06.2009
Age : 28

Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holly crap,dude there's madman in my pants.   Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 I_icon_minitimeПет Авг 14, 2009 5:57 pm

аз пък го разбрах evil
Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/broken_kid
zacky_vagina
has a [Chelsea Smile]
zacky_vagina


Posts : 2115
Join date : 15.06.2009
Age : 28
Location : zv's pants

Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holly crap,dude there's madman in my pants.   Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 I_icon_minitimeПет Яну 29, 2010 3:23 am

Защо съм се държала толкова тъпо?! DD:
Anyway
Защо си толкова яка?
А знаеш ли че онзи ден намислих,какво ще ти кажа ако те видя?
А знаеш ли че много се притеснявам? : D
А кога подяволите си в скайп?! : |

Does it look like you are my idol?
Върнете се в началото Go down
http://whatever.com/why-should-i-tell-u
Poltergeist
Waking The Fallen
Poltergeist


Posts : 328
Join date : 20.06.2009
Age : 28

Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holly crap,dude there's madman in my pants.   Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 30, 2010 9:51 am

zacky_vagina написа:
Защо съм се държала толкова тъпо?! DD:
Anyway
Защо си толкова яка?
А знаеш ли че онзи ден намислих,какво ще ти кажа ако те видя?
А знаеш ли че много се притеснявам? : D
А кога подяволите си в скайп?! : |

Does it look like you are my idol?

1.Кога си се държала тъпо? ;о Не и пред мен!
2.Защото изяждам якостта на децата JK не съм якаа
3.НЕ, НО БИХ ИСКАЛА ДА РАЗБЕРА !!1!НАЖИВО!!!!(дано забелязваш удивителните)
4.Единственото от което може да се притесняваш е да не те задуша от прегръдки или да не те наплюя докато говоря HAHAHAHAxD
5.Мнооого рядко, но следващия път като вляза ЩЕ ТИ ПИША,BABE<3
6.В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ.Ти си ми приятелка<3
Върнете се в началото Go down
zacky_vagina
has a [Chelsea Smile]
zacky_vagina


Posts : 2115
Join date : 15.06.2009
Age : 28
Location : zv's pants

Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holly crap,dude there's madman in my pants.   Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 I_icon_minitimeСъб Яну 30, 2010 8:21 pm

Ще се видим сигурно лятото,аз ще идвам пролетната ваканция също,но по дяволите само за 2 дена.
А ако трябва да се притеснявам от това,че може да ме задушиш от прегръдки,нямам нищо против да умра така :D
Добре,тогава ще ти обесня колко (много) съм неориентирана що се отнася до Варна,но ще се оправим : D
Върнете се в началото Go down
http://whatever.com/why-should-i-tell-u
Poltergeist
Waking The Fallen
Poltergeist


Posts : 328
Join date : 20.06.2009
Age : 28

Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holly crap,dude there's madman in my pants.   Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 01, 2010 3:53 am

Пролетнатаааа : (
Гледай да е в началото, че да се засечем, инак мен ме чака Плевен xD
Върнете се в началото Go down
zacky_vagina
has a [Chelsea Smile]
zacky_vagina


Posts : 2115
Join date : 15.06.2009
Age : 28
Location : zv's pants

Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holly crap,dude there's madman in my pants.   Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 I_icon_minitimeПон Фев 01, 2010 1:01 pm

И пролетната да е,ще се разберем и ще се видим. : D
Иначе и лятната,но има време до тогава.
ТРЯБВА да ми пишеш като наближи,защото има доста да ми обесняваш къде си,защото както казах съм НЕОРИЕНТИРАНА и за жалост,леля ми НЯМА ДА МЕ ПУСНЕ САМА :@
Но ще се справим. : D
Върнете се в началото Go down
http://whatever.com/why-should-i-tell-u
Sponsored content





Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Holly crap,dude there's madman in my pants.   Holly  crap,dude there's madman in my pants. - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Holly crap,dude there's madman in my pants.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
now your nightmare comes to life. :: Before the story begins :: Потребители-
Идете на: