now your nightmare comes to life.

Avenged Sevenfold.

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Айде малко по-сериозно.

Go down 
АвторСъобщение
Gunslinger^^
Wild eyed joker

ПисанеЗаглавие: Айде малко по-сериозно.   Сря Юли 08, 2009 4:41 am

такаа...айде моля ви се малко по-сериозно се отнасяйте към цялата тая работа..кажете ми как може да имаме 40 потребителя,а по-малко от 10 да пишат?
кажете ми как може в спам темите *игрите и скрийм* да има по 58398935 мнения а по тези за групите по 5-6?? и в тези за групата има малко мнения..плюс тва всичко го обръщаме винаги на чат *дааа и аз също* виждате че ви оставяме да си спамите на воля,ама моля ви малко се съобразявайте..не ме карайте да започвам да трия всички спам мнения и т.н. щото не искам тва нещо да става..предполагам,че вие също не искате..
айде тва е от мен и моля ви замислете се над думите ми ;]

Вижте профила на потребителя http://www.last.fm/user/broken_kid
zacky_vagina
has a [Chelsea Smile]

ПисанеЗаглавие: Re: Айде малко по-сериозно.   Сря Юли 08, 2009 4:56 am

А половината дето са се регистрирали не са влизали втори път >.<
И за тва не пишат повече от половината..другата част влиза по-рядко,а 3тата сме ние,спамърите lol

Иначе и аз съм съгласна,и повече от 4 пъти съм ти казвала,че тоя форум спамим,от колкото да приказваме за а7х,а си мислех,че тва е целта на форума.. Но пък иначе,не знам какво да приказваме толкова за групата - ще го обърнем на спам сигурно

mhe

Вижте профила на потребителя http://whatever.com/why-should-i-tell-u
Filthy gorgeous
lipstick lullaby

ПисанеЗаглавие: Re: Айде малко по-сериозно.   Сря Юли 08, 2009 4:58 am

всъщност ако не бях аз тази тема сигурно нямаше да съществува и благодаря на Дидх,че я пусна...
такам,първо искам да кажа,че като направих форума се надявах да е нещо по-сериозно,но все пак не стана.Целта на форума беше да обсъждаме а7х ,а не да направиме 349079587 спам теми с разлини имена.И аз си казвам,че спамя ужасно много,Ди също...
след това искам да кажа,че сме точно 10 човека (които бтв имат по поне 1 познат и близък регнат) които пишат,просто защото като дойде някой нов човек той просто не се чувства на мястото си,заради целия спам...
просто адски много се потрудих (както и Ди,Ру и Лекс) да направя форума и всичко,и сега се чувствам точно сякаш всичко е било една голяма загуба на време ;p.

мерси за вниманието и благодаря на всички които си направиха труда да прочетат.
който има мнение по въпроса е свободен да го изрази...

If you follow me you will only get lost.
If you try to get closer we'll only lose touch.
But you already know too much and you're not going anywhere.

[b]
    Don't go.

[/b]
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://unholyxconfessions.bulgarianforum.net
Gunslinger^^
Wild eyed joker

ПисанеЗаглавие: Re: Айде малко по-сериозно.   Сря Юли 08, 2009 5:07 am

подкрепям напълно Дени..щото наистина адски много се потрудихме..най-вече тя де..просто на мен лично ми идва в повече на моменти спама..аз също спамя супер много..
щото 50% от хората са регнати както каза Дени щото имат някой близък от форума..еми ебати..поне като доведете някой нека и пише по малко..
честно казано на моменти съм била на косъм да се откажа от тоя форум и ей така да си изтрия рега..ама не съм го правила само заради труда,който Дени положи *както и още няколко човека* за тоя форум..щото кво майна..накрая ше се окаже,че е само загубено време..

айде моля ви малко се стегнете..как може в темите за песни и албуми на а7х да няма мнения?

Вижте профила на потребителя http://www.last.fm/user/broken_kid
Awake.
Rawkstar

ПисанеЗаглавие: Re: Айде малко по-сериозно.   Сря Юли 08, 2009 7:26 pm

еми там няма мнения, щото като видиш 40000 спам теми, не мислиш много много за групата а ти се прищява да поспамиш и така основната идея на форума се губи някъде по пътя...
Вижте профила на потребителя
paper ghost
Screamer

ПисанеЗаглавие: Re: Айде малко по-сериозно.   Пет Юли 10, 2009 2:27 am

точно с цел да не се превърне в спам форум исках да махнем спама от темата на заки ...
Вижте профила на потребителя http://rainfallscold.deviantart.com
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Айде малко по-сериозно.   

Айде малко по-сериозно.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1